На польському кордоні затримали екс-дружину Князєва з великою сумою.

Колишня дружина голови Національної поліції України була затримана на «Хребенне — Рава-Руська»

Польські митники затримали колишню дружину голови Нацполіції України Сергія Князєва Вікторію, яка разом з ще трьома людьми перевозила в автомобілі незадекларовану велику суму грошей — 650 тисяч євро. Як повідомив 23 вересня відомий блогер Павло Верещагін на своїй сторінці в Facebook, це сталося на автопереході «Хребенне — Рава-Руська» у неділю.

Зараз усі четверо досі перебувають у статусі затриманих на польському кордоні.

Крім Вікторії Князєвої, йдеться про громадян України Вадима Кагана і Андрія Посметюка, а також про громадянина Хорватії Бояна Маліка.

Вони їхали з України до Польщі на Mercedes (КА0007ВХ). При перетині кордону всі четверо були затримані, бо первозили 650 тисяч євро без необхідного декларування. Польські прикордонники встановлюють походження цих коштів.

Також вказується, що Князєва була за кермом авто.

За отриманою інформацією з української сторони на перетин кордону/коридор забезпечувався представниками Прикордонної служби України.

Сергій Князєв офіційно розлучений із Вікторією (26.04.1975 р.н). Три роки глава НПУ не вказував її у своїй декларації. У той же час в ЗМІ пишуть про те, що пара досі проживає разом.

На цивільну дружину Князєва оформлено більшість їх спільного майна.

Згідно з реєстром нерухомого майна, у 2011 році вона придбала дві сусідні квартири у селі Чабани під Києвом загальною площею 130 «квадратів». Одна з них зазначена в електронній декларації Сергія Князєва як спільна власність із родиною.

   

Також Вікторії Юріївні Князевій належать дві квартири в Києві (по вул. Маршала Гречка та на пр-ті Петра Григоренка), які вона придбала в 2011 і 2013 роках. У 2014 році вона придбала ще одну квартиру в новобудові ЖК «Вишневий Затишок» у селі Вишневе під Києвом площею 63,1 кв.м.

Джерело: РБК Україна