Не може бути: Міністр охорони здоров’я Ємець йде у відставку

Міністр охорони здоров’я Ємець зібрався у відставку

Сьогодні, 23 березня, міністр охорони здоров’я Ілля Ємець заявить про відставку. Таку новину анонсував слуга народу Олександр Дубинський у своєму телеграм-каналі Dubinsky.pro. Курйозну історію з подробицями Дубинський пообіцяв оприлюднити через годину на його Ютуб-каналі.

Наскільки майбутня відставка глави МОЗ пов’язана із пандемією коронавірусу, яка поширюється в Україні, невідомо. Однак цей факт однозначно напружить пересічних українців.

Ще недавно Ілля Ємець заявляв, що зібрав спеціалістів, які будуть працювати у медичній реформі західного зразка… Ці спеціалісти можуть зробити так, що в Україні смертність буде менше, ніж навіть у Китаї. А сьогодні передумає йти до поставленої цілі — боротьби з коронавірусом. Взагалі-то прийнято, що капітан останнім повинен покинути тонучий корабель, але в жодному разі не одним із перших…

За словами очільника відомства, нині команда Міністерства охорони здоров’я та українська влада в цілому докладають усіх зусиль, щоб боротися з коронавірусом. Зокрема, Міністру Іллі Ємцю вдалося відновити вертикаль санітарної служби, коли заступника Міністра Віктора Ляшка було призначено державним санітарним лікарем. Саме ця вертикаль, як підкреслив Ємець, буде ключовою у боротьбі з Covid-19.

Автор: Znaj.ua