Обшуки у Полтавській ОДА: Посадовця підозрюють у розтраті бюджетних коштів

Кременчуцька місцева прокуратура спільно з поліцією за оперативного супроводу УСБУ в Полтавській області здійснила обшуки  в Департаменті будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА, а також офісах підрядників та вдома у одного з працівників департаменту. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на пресслужбу прокуратури Полтавщини.

   

Під час обшуків знайшли та вилучили оригінали документів первинного бухгалтерського обліку, до яких, імовірно, внесені недостовірні відомості щодо обсягів та вартості виконаних робіт.      

За версією слідчих, замовник та підрядники можуть бути причетними до привласнення та розтрати бюджетних коштів на сотні тисяч гривень, виділених на капітальний ремонт загальноосвітнього навчального закладу, розташованого у Кременчуцькому районі, шляхом завищення вартості та обсягів виконаних будівельних робіт.

Досудове розслідування триває за ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення та розтрата бюджетних коштів, вчинені за попередньою змовою групою осіб). У кримінальному провадженні призначена комплексна будівельно-технічна та економічна експертиза, за висновками якої буде встановлена точна сума збитків.

Раніше сайт повідомляв, що на Полтавщині Миргородська місцева прокуратура направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо голови однієї із сільських рад району та підприємця, підозрюваних у заволодінні понад 280 000 грн з місцевого бюджету.

Автор: Depo.ua