Поліцейські Балаклійщини затримали чоловіка, який втік з в’язниці

   

В ході проведення операції «Розшук» працівники кримінальної поліції затримали в’язня, який втік з Балаклійського виправного центру. Затримали чоловіка у місті Києв – саме там він переховувася від слідства.

Суд засудив 37-річного чоловіка за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 297 (наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) Кримінального кодексу України, до 1 року обмеження волі з відбуванням покарання у Балаклійському виправному центрі. Через місяць засуджений втік з місця відбування покарання.

В результаті пошукових заходів оперативники встановили місцезнаходження зловмисника та затримали його. Чоловіку повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовоб кваліфікацією ч 1 ст 390 (ухилення від відбування покарання у виді обмеження волі та у виді позбавлення волі) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

Автор: Поліція Балаклійщини