ПриватБанк зробив важливу заяву про переведення грошей

Клієнти ПриватБанку отримали електронні листи з роз’ясненням нових правил

   

ПриватБанк розіслав своїм клієнтам електронні листи з роз’ясненням нових правил переказу грошей, які вступили в силу 28 квітня 2020 року.

«З 28.04.2020 набрали чинності закон про фінансовий моніторинг та інші законодавчі акти про нові вимоги до переказів. Ліміти на одні перекази зменшились, на інші – навпаки. Хочемо заспокоїти: закон суттєво не змінить життя 99% користувачів міжнародних переказів ПриватБанку, адже вони вже ідентифіковані або проходять ідентифікацію на етапі здійснення переказу; обмеження не стосуються звичайних переказів – від родичів і знайомих, зарплат, соціальних виплат, оплат товарів, робіт або послуг тощо», — йдеться у повідомленні ПриватБанку. 

Також у повідомленні банку йде мова, що нові зміни дозволять ідентифікованим клієнтам ПриватБанку збільшити суми міжнародних переказів. Наприклад, переказ P2P (з картки на картку) були 15 000 грн, а стали 29 999 грн. 

«Надсилання переказу із закордонної картки на картку ПриватБанку – до 29 999 грн (в екв); Надсилання з картки ПриватБанку на закордонну картку будь-якого банку світу – до 29 999 грн (в екв). По-друге, збільшено суми для SWIFT-переказів (за умови відсутності ознак ризиковості). SWIFT-переказів було до 150 000 грн (в екв.), а стало до 400 000 грн (в екв.)», — повідомляє ПриватБанк. 

Також ПриватБанк уточнює, що для відправників – суму переказів без підтверджувальних документів збільшено до 400 000 грн (в екв.), а для одержувачів – автоматичне зарахування до 400 000 грн (в екв.).

«По-третє, законом передбачено ідентифікацію за готівковими операціями на суму від 5 000 грн. У разі здійснення декількох транзакцій, що в сумі перевищують 5 000 грн, ідентифікація обов’язкова», — резюмується в повідомленні ПриватБанку. 

Максимальна сума поповнення банківських карток (крім кредитних) через термінали самообслуговування без ідентифікації клієнта з 28 квітня знизиться з 15 тис. грн в день до 5 тис. грн у зв’язку з набуттям чинності закону про фінмоніторинг. Про це повідомили в прес-службі ПриватБанку.

Автор: Znaj.ua