Савинська «битва» за дорогу (відео)

   

Всім не секрет про жахливий стан автошляхів, які з’єднують населені пункти. В такому ж стані і дорога, яка проходить від села Морозівка через селищє Савинці та виходить на дорогу державного значення Харків – Довжанський, біля села Веселе в Балаклійському районі.

 Як інформують мешканці Савинець, років з п’ять дорога не ремонтувалась та прийшла в аварійний стан.  Пересуватись по ній без пошкодження автотранспорту було не можливо, а тому водії вимушені були рухатись паралельно по узбіччю та полям. Колишній голова РДА Масельський Степан, на зборах селища, обіцяв громадянам її відремонтувати ще два роки тому. Але як завжди у чиновників слова розходяться з ділом.

В цьому році ініціативною групою односельчан Савинець було направлено письмове звернення до керівництва області та служби автомобільних доріг з проханням врешті відремонтувати дорогу. На що отримали письмову відповідь: в цьому році кошти будуть виділені та ремонт буде зроблено.

З початку серпня врешті роботи розпочались. Дорожньо-будівельна організація з міста Славянська виборола в тендері право на отримання коштів і будівництво шляху. Підприємство приступило до ремонту, знімають зруйноване асфальтове покриття і, як повідомили працівники, буде прокладено 14 км нового покриття. Це за протяжністю від села Веселе до села Морозівка, що повністю вирішить  питання з проблемною ділянкою шляху.

Але, о диво, в цей  же час районне підприємство «Балаклійський райавтодор» вирішило, врешті решт, також розпочати виконувати свої обов’язки та в свою чергу, розпочало ямковий ремонт цієї ж дороги на зустріч від Савинець в сторону села Веселе.

 На запитання: навіщо робити латки, які через деякий час буде зрізано та зроблено суцільне покриття? Працівники тільки розводять руками та погоджуються з тим, що це марнотратство.

Так що це: благо для громади чи марнотратство для держави? Мешканці громади сміються та натякають, що, можливо,   як завжди кошти розікрали, а тому наляпають латки, на тому все і закінчиться.

 Битва за дорогу триває, а що переможе латки чи суцільне якісне покриття побачимо вже скоро?

Автор: ДАНІ-ІНФО