Селищний голова «замітає» сліди

   

В минулу неділю, 9 серпня в селищі міського типу Савинці сталася пожежа в приміщенні дитячого садка  селища цукровиків. Дякуючи небайдужим місцевим громадянам пожежу вдалося ліквідувати. Але мешканці вкрай обурені бездіяльністю місцевої селищної ради. Представники якої навіть не приїхали на пожежу.

 Як вони повідомили, дана будівля п’ять років тому була передана селищній раді,  капітально відремонтована підприємством Савинський цукровий завод та прийняла вихованців — діток селища.

 В результаті реформування на базі місцевої школи було утворено навчально-виховний комплекс і дітей було переведено до нього. Як говорять мешканці, з того періоду настали сумні часи для будівлі дитячого садка. Селищним головою цілеспрямовано покривається його руйнація та розкрадання.

Дійшло до того що він особисто заселив в садок робітників приватного підприємства які в послідуючому допомогли розібрати систему опалення та інше обладнання, знято нове покриття лінолеуму на підлозі. Не поцуралися розібрати на дощечки дитячі шафи для роздягання.

 На запитання: а чому не звертаються громадяни до правоохоронних органів,  повідомляють що бояться говорити відкрито. Адже голова всім говорить що він є членом однієї команди з колишнім головою Балаклійської РДА, який його покриває.

 Люди зневірились у справедливому розгляді питання та притягнення винних до відповідальності. Загоряння будівлі не спроста, «замітають» сліди та спишуть на пожежу, говорять мешканці селища.

Дані-інфо