Школярі сядуть за парти

Учні спочатку пройдуть коригуюче навчання

   

У Міністерстві освіти українцям розповіли про те, як школярі почнуть навчання з 1 вересня. У перший місяць у дітей буде коригуючий навчання.

Вчителі займуться перевіркою знань школярів, які вони отримали під час дистанційного навчання на карантині.

«Вчителі зможуть з’ясувати освоєння того матеріалу, який припав на карантин. Тут буде виключно індивідуальний підхід: комусь треба пройти той чи інший матеріал, а комусь-ні. Це буде робити кожен клас і кожен предмет індивідуально. Терміни ми регламентувати не будемо, бо це індивідуально. Але на цей час буде передбачено у вересні», — розповіла «Сніданку з 1+1» в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

На даний момент, як зазначила глава відомства, Міністерство освіти і науки готує рекомендації, які направлять до закладів середньої освіти до кінця червня.

«Для того, щоб вчителі могли планувати структуру наступного навчального року», — сказала в. о. міністра Любомира Мандзій.

Крім того, Міністерство освіти і науки України оприлюднило дати проведення основної сесії Зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році. Сесія ЗНО пройде з 25 червня по 17 липня.

Автор: Znaj.ua