Скандальний візит активістів у харківську лікарню: поліція відкрила кримінальне провадження

Харківська поліція почала розслідування інциденту за участю активістів, що стався в Харківській лікарні №8. Нагадаємо, що в цьому медзакладі не прийняли на госпіталізацію літню жінку, після чого вона померла. Через кілька днів в лікарню прийшли активісти разом з дочкою померлої бабусі, погрожували медикам і штовхали їх.

Дочка померлої пенсіонерки Олена Лиманська повідомила в соцмережах, що стосовно неї «порушили кримінальну справу» і її викликають на допити. Однак у відділі комунікації ГУНП в області розповіли, що Немишлянський відділ поліції відкрив кримінальне провадження не стосовно жінки, а за фактом звернення медпрацівників із заявою про те, що невідомі влаштували сварку в приміщенні лікарні і штовхали їх. Кримінальне провадження відкрили за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України ( «хуліганство»). В рамках нього слідчі і проводять допити учасників інциденту, в тому числі й Олени Лиманської.

   

У той же час жінка поскаржилася, що справа про відмову в госпіталізації її матері належним чином не розслідується, і слідчий перестав з нею спілкуватися.

Источник: Комментарии Харьков