«Слуги народу» оголосили свого кандидата на виборах мера Києва

Партія Зеленського визначилася зі своїм кандидатом

   

В столичному КВЦ «Парковий» у четвер, 16 липня, відбулося засідання » Слуги народу». Стало відомо, що пропрезидентська партія визначилася з кандидатом на вибори мера Києва. Відомо, що на зборах також був присутній Володимир Зеленський.

Так, за підсумком голосування на вибори голови столиці від «Слуги народу» буде висуватися нардеп Ірина Верещук. Крім того, на це право претендували ще п’яти кандидатів від фракції.

«В праймеріз перемогла Ірина Верещук. Вона набрала 87 голосів. Президент теж віддав голос за Верещук. Вона перемогла», — оголосили на засіданні.

Наступними за рейтингом розташувалися Олександр Дубинський (41), Микола Тищенко (30), Дмитро Гурін (15) і Олександр Качура (3).

Також у мери столиці хотів балотуватися Олександр Ткаченко, але його призначили міністром культури.

Важливо знати, що при визначенні кандидата враховувалася позиція Зеленського і соціологія, проведена Офісом президента.

Зазначимо, в 2010 році Верещук обрали мером Рави-Руської у Львівській області. На посаді мера міста Верещук перебувала до лютого 2015 року, коли склала свої повноваження нібито через постійний тиск. У 2019 році пройшла у Верховну Раду за списком «Слуги народу». З вересня по листопад 2019 року була представником уряду в парламенті.

Автор: Znaj.ua