У чоловіка забрали склади, якими він незаконно користувався 17 років

У Харківській області прокуратура через суд повернула з незаконної власності складські приміщення площею понад 2 тис. кв. м

За даними відомства, Харківський апеляційний суд задовольнив позовні вимоги прокурора та скасував рішення першої судової інстанції щодо визнання права власності за громадянином на складські приміщення площею понад 2 тис. кв. м.

Як розповів начальник відділу прокуратури області Олексій Лесенко, йдеться про будівлі, розташовані на території Леб’язької сільської ради Чугуївського району.

  

Зазначені склади ще у 2001 році орендував в одного з приватних  сільськогосподарських підприємств місцевий мешканець. Термін дії договору оренди сплив у 2002 році. Проте чоловік продовжував користуватися приміщеннями упродовж 17 років уже без правовстановлюючих документів.

Щоб стати власником нерухомості, він звернувся до суду та попросив визнати за ним право власності на майно за набувальною давністю. Суд задовольнив вимоги позивача.

Однак, як з’ясувалося, суд першої інстанції не врахував інтереси територіальної громади села та визнав право власності за громадянином без оформленого належним чином права землекористування та необхідних правовстановлюючих документів.

У зв’язку з цим прокуратура оскаржила рішення першої інстанції в апеляційному порядку. Позовні вимоги прокурора задоволені.

Джерело: Депо