У Франції горить старовинний собор Святих Петра й Павла

   

Полум’я поки приборкати не вдалось. Самі ж рятувальники називають пожежу «серйозною».

У соборі Святих Петра й Павла міста Нант на заході Франції сталась пожежа. На ліквідацію полум’я мобілізували 70 рятувальників.

За інформацією ЗМІ, сигнал про пожежу надійшов приблизно о 7:30 ранку. На кадрах помітно, як з вікон між двома вежами валить густий чорний дим. Зазначається, що полум’я поки не змогли приборкати. Самі ж рятувальники називають пожежу «серйозною».

Собор є однією з найбільших готичних церков Франції, що будувався 457 років – аж до 1891-го. Як повідомляв УНІАН, у Парижі рівно рік тому, увечері 15 квітня 2019 року, сталася руйнівна пожежа в Нотр Дамі — одному з найзнаменитіших соборів у світі.  На момент пожежі в Соборі Паризької Богоматері проводилися ремонтні роботи, і вважалося, що пожежа могла бути пов’язана з ними. Однак, за словами головного архітектора з питань збереження історичних пам’яток Філіпа Вільньова, коли сталася пожежа, на майданчику не було жодного працівника. Пізніше в поліції припустили, що причиною пожежі могло стати коротке замикання в частині будівлі, яка перебувала на реконструкції. Полум’я, що охопило будівлю і яке змогли згасити лише зранку, завдало величезної шкоди Нотр-Даму.

Автор: Уніан