У Харківській області на збори тероборони залучили сотні резервістів

   

У рамках стратегічного командно-штабного навчання «Спільні зусилля — 2020» на Харківщині стартували збори з підрозділами територіальної оборони. До заходу залучено сотні військовозобов’язаних серед мешканців Харкова та області, повідомляє АрміяInform.

Спочатку усі резервісти прибули на визначені пункти дислокацій своїх підрозділів, де отримали військову форму одягу, бойове спорядження та були проінструктовані командуванням обласного військкомату щодо основних завдань зборів.

Під час навчань із підрозділами територіальної оборони практично будуть відпрацьовані питання охорони важливих державних об’єктів, забезпечення правового режиму воєнного стану, посилення державного кордону, патрулювання та забезпечення режиму воєнного стану.

За словами командування батальйону територіальної оборони, до заходу задіяні досвідчені інструктори, які мають багатий бойовий досвід. Вони навчатимуть підопічних тактиці щодо пошуку ДРГ противника, вести спостереження, виявляти й долати інженерні та мінно-вибухові загородження, надавати першу медичну допомогу пораненим тощо.

Слід зазначити, що на час зборів за усіма військовозобов’язаними зберігаються робочі місця та заробітна плата. Також вони отримають виплати від оборонного відомства за проходження зборів.

Автор: Спротив