У МОН розповіли, як будуть працювати школи після канікул

   

У Міністерстві освіти і науки України повідомили, що рішення про організацію роботи шкіл після канікул буде вирішуватися керівниками навчальних закладів у кожному випадку окремо. Це стосується шкіл, в яких знаходяться виборчі дільниці.

«Щодо прийняття рішення про організацію навчання після 30 жовтня, то тут не може бути однозначної відповіді, оскільки в залежності від епідемічної ситуації в регіоні (адміністративно-територіальної одиниці) будуть прийматися відповідні рішення», — повідомили у відомстві.

Зазначається, що станом на 27 жовтня в Україні на самоізоляції перебувають учні 2160 класів і 458 школах освітній процес організований з використанням технологій дистанційного навчання.

Нагадаємо, раніше Міністерство освіти закликало школи перейти на двотижневі канікули  з 15 жовтня з-за складної ситуації з коронавірусом в Україні. Таку ж рекомендацію оприлюднив Кабінет міністрів.

Крім того, в коментарі РБК-Україна голова МОН Сергій Шкарлет говорив, що МОН буде рекомендувати школам перейтина дистанційну форму навчання  з-за складної ситуації з коронавірусом.

Автор: РБК-Україна