В ОБЛАСТІ ЗМЕНШЕНО «ПОРІГ» ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРЕНТНИХ ТОРГІВ ДО 30 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

В РАМКАХ МЕМОРАНДУМУ ХАЦ ТА ХОДА, В ОБЛАСТІ ЗМЕНШЕНО «ПОРІГ» ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРЕНТНИХ ТОРГІВ ДО 30 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Вчора, 25 лютого, голова ХОДА, Олексій Кучер підписав розпорядження, яким рекомендував структурним підрозділам ХОДА та РДА, а також підпорядкованим комунальним підприємствам, проводити закупівлі товарів, послуг та робіт, вартість яких дорівнює або перевищує 30 тис.грн., за допомогою системи публічних закупівель «ProZorro» через конкурентні процедури.
https://kharkivoda.gov.ua/…/…/200225-01-11-zagal-95-rozp.pdf

Також в рамках розпорядження, замовникам рекомендовано використовувати електронний каталог «ProZorro-market» для закупівлі товарів.

Нагадаємо, що 24 лютого, Харківський антикорупційний центр підписав меморандум з Харківською облдержадміністрацією про співпрацю у сфері публічних закупівель.

Це вже третій меморандум (аналогічні підписувались в 2018 та 2019 роках) про співпрацю у сфері публічних закупівель між ХАЦ та ХОДА.

Меморандум був підписаний з метою сприяння створенню конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, розвитку добросовісної конкуренції, ефективного та прозорого здійснення закупівель, які проводять структурні підрозділи ХОДА та РДА.

Автор: ХАЦ