В Україні підтвердили перший випадок зараження коронавірусом

В МОЗ України підтвердили зараження коронавірусом

В Україні підтвердили перший випадок зараження коронавірусом. Про це заявили в МОЗ України, передає кореспондент РБК-Україна.

Інформацію про перше зараження коронавірусом в Україні підтвердив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу у Кабінеті міністрів.

   

«Всі матеріали і зразки додатково передані до вірусологічної лабораторії ВООЗ, але випадок зареєстрований в Україні», — заявив Ляшко.

Ляшко зазначив, що у МОЗ почали працювати з особами, з якими контактувала ця людина. За даними ЗМІ, заразився житель Чернівців, який повернувся з Італії.

«Контактних осіб небагато. Про всіх їх відомо місцевим епідеміологам і зараз вони реально працюють з контактними особами. Всі інші перебувають в режимі самоізоляції. Система продемонструвала свою готовність до першого випадку», — заявив він.

У МОЗ зазначили, що найближча контактна людина — це дружина, яка подорожувала з чоловіком, вона зараз перебуває в самоізоляції.

«Питання кількості людей з ким контактував — це питання епідеміологів. Найближча контактна — це дружина, яка з ним подорожувала, разом поверталися і разом перебувають у самоізоляції. Зараз дружина перебуває в самоізоляції», — сказав Ляшко.

Ляшко додав, що зараз реєструються поодинокі випадки завізних випадків коронавірусної інфекції.

«Ми перебуваємо в тій фазі, коли говоримо, що реєструються поодинокі випадки завізних випадків коронавірусної інфекції», — додав він.

Зазначимо, в Італії від коронавірусу COVID-19 померли 52 людини. Станом на 2 березня в Італії налічується 1835 осіб, у яких діагностували коронавірус.

Додамо, що Євросоюз підвищив загрозу зараження коронавірусом з помірного до високого рівня. Також в Брюсселі ухвалили рішення створити групу реагування Corona, яка зосередиться на боротьбі з вірусом.

Автор: РБК-Україна