Відбулось пленарне засідання чергової LХХ (70) сесії Балаклійської міської ради

   

Вчора, 19 травня 2020 року, відбулось пленарне засідання чергової LХХ (70) сесії Балаклійської міської ради VII скликання під головуванням Балаклійського міського голови Івана Столбового.
На порядок денний сесійного засідання було винесено шістьнадцять питань.
Першим питанням порядку денного був затверджений звіт про виконання бюджету міста Балаклія за І квартал 2020 року.
Далі були розглянуті зміни до програм міської ради : соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2020рік, програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста Балаклія на 2020 рік, програми розвитку дошкільної освіти міста Балаклія на 2020 рік.
В рамках Програми соціально-економічного розвитку були затверджені слідуючи видатки: додатково передбачені кошти на проведення капітального ремонту ділянки дороги по вул. Покровська (колишня Кірова), передбачено кошти на придбання газових плит у гуртожитку по пл.В.Й.Казмірука,4 та інше.

Разом з ініціативними групами міська рада приймала участь у обласному конкурсі мініпроектів розвитку територіальних громад “Разом у майбутнє”. Було подано 19 заяв , переможцями стали 10 проектів ,серед яких благоустрій парків в сел.Лагери та сел.Нафтовиків, ремонт системи опалення у ДНЗ №8, ремонт альтанок у ДНЗ№ 4, придбання та встановлення сучасного скейтодрому у парку по вул.Центральна, на ремонт дитячих майданчиків, ремонт тротуарів та підходів до будинків. Загальний обсяг фінансування цих мініпроектів складає 2 млн.941854 тис. Міська рада прийняла рішення про фінансування 1млн. 323 835 грн.

В рамках програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста Балаклія передбачено кошти на видалення аварійних дерев, придбання тримірів для покосу трави по місту Балаклія та інше.

Також були внесені зміни до програми розвитку дошкільної освіти, перерозподілені кошти на придбання безконтактних термометрів, на придбання миючих та дизенфікуючих засобів , далі були внесені зміни до міського бюджету.
Також депутати вирішили виділити кошти для цільової Програми “Бюджет участі (громадський бюджет) Балаклійської міської ради на 2020 рік”. Загальна кількість позитивних проектів склала 11. Серед яких є проекти по благоустрою дитячих та спортивних майданчиків, теплозбереженню, поліпшення екологічного стану міста та покращанню матеріальної бази дошкільних навчальних закладів. Ця Програма запрацювала тільки в цьому році,тому маємо надію ,що в наступному році мешканці приймуть більш активну участь у ровитку демократичного процесу обговорення громадою міста напрямів використання коштів Балаклійської міської ради.
Далі депутати розглянули земельні питання та інші.
Практично всі рішення були підтримані депутатами одноголосно.
З результати поіменного голосування депутатів можна ознайомитись на офіційному веб – сайті міської ради.

Балаклійська міська рада