Відбулось пленарне засідання чергової LХХІ (71) сесії Балаклійської міської ради

   

Вчора,10 червня 2020 року, відбулось пленарне засідання чергової LХХІ (71) сесії Балаклійської міської ради VII скликання під головуванням Балаклійського міського голови Івана Столбового.
На порядок денний сесійного засідання було винесено п”ять питань.
Серед питань порядку денного були розглянуті зміни до програм міської ради : соціально-економічного розвитку м.Балаклія на 2020рік, програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста Балаклія на 2020 рік, програми розвитку дошкільної освіти міста Балаклія на 2020 рік.
В рамках Програми соціально-економічного розвитку були затверджені слідуючи видатки: передбачені кошти на проведення поточного ремонту вимощення багатоквартирного житлового будинку по вул.Соборна, 76, передбачено кошти на будівництво світлофорного об”єкту на перехресті вулиць Новоселівка, Харківська, Савинське шосе та Геологічна. Надано субвенцію районному бюджету для КП “Балаклійський водоканал” на придбання пластикових люків для водопровідних та каналізаційних мереж та інше.
В рамках програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою міста Балаклія передбачено додаткові кошти на придбання та встановлення дитячого майданчика та інше.
Також були внесені зміни до програми розвитку дошкільної освіти, перерозподілені кошти на придбання та завезення піску до дитячих навчальних закладів, на виготовлення проекту пожежної сигналізації та поточний ремонт приміщення ДНЗ №4 , далі були внесені зміни до міського бюджету.
Всі рішення були підтримані депутатами одноголосно.
З результати поіменного голосування депутатів можна ознайомитись на офіційному веб – сайті міської ради.

Балаклійська міська рада