ВIДРAЗУ ПIСЛЯ РIШEННЯ СУДУ ЛЯШКО НA ЧAРТEРНOМУ РEЙCІ ВИЛEТІВ З УКРАЇНИ

Підозрюваний Олег Ляшко втік з України лише через декілька годин після рішення суду відпустити його на поруки члена угруповання Європейська Солідарність Вікторії Сюмар.

Підозрюваний Ляшко в супроводі 10-12 невідомих осіб на чартерному рейсі вилетів до Відня.

Повідомляється, що кожен пасажир мав при собі по 3-4 чорних сумки. В цілому пасажири на чолі з Ляшко завантажили в літак до 40 чорних сумок однакового розміру і однакового кольору.

   

По всій видимості Олег Ляшко вивозив з Києва цінні речі, або готівкові гроші. Відомо, що Ляшко має рахунки в Відні.

Про це повідомляє видання EJ з посиланням на свої джерела:

«Ляшко почав вивозити цінності і гроші. Вчора відразу ж після рішення суду вивіз близько 30-40 сумок на приватному літаку. Зупинити його не представлялося можливим. Суд його відпустив прямо із залу суду. Я не виключаю, що Ляшко отримає політичний притулок в Австрії. Такі наміри у нього точно є і що найстрашніше, йому дадуть політичний притулок ».

Нагадаємо, суд відпустив Ляшко на поруки. Таким чином Феміда ще раз довела свою неспроможність. Адже прокурори попереджали, що Ляшко безсумнівно втече! Не минуло й кілька годин, як Ляшко покинув Україну.

Швидше за все Ляшко просто вивозив гроші і найближчим часом знову повернеться до Києва. Не виключено, що він і далі буде провокувати правоохоронні органи, щоб було лечше отримати політичний притулок в Австрії.

Джерело