Врятував сина ціною життя курсантів: у катастрофі Ан-26 звинуватили командувача Повітряних сил

   

Глава Харківської ОДА заявив, що пріоритет у посадці дали борту з сином командувача ЗС ЗСУ

Глава Харківської ОДА Олексій Кучер звинуватив в ефірі «Свобода слова Савіка Шустера» командувача ВПС України Сергія Дроздова в тому, що той врятував свого сина ціною життя пасажирів та екіпажу літака Ан-26, який розбився під Харковом 25 вересня. Син Дроздова летів другим бортом, і нібито йому було дано пріоритет на посадку, а не аварійному Ан-26.

Олексій Кучер заявив, що літак з сином командувача ПС ЗСУ Сергія Дроздова отримав пріоритет посадки в той час, як було відомо про несправність борту Ан-26, який згодом розбився.

«Ви сказали з приводу свого сина, який знаходився на другому борту. Це те, про що я говорю, що пріоритет посадки був даний другому борту, який був справний. Ви це підтвердили, я собі ніколи не дозволяв публічно до цієї розмови озвучувати цю історію, хоча я знав про все. При цьому було відомо на момент посадки першого борту, що другий несправний», — запевнив Олексій Кучер.

У відповідь Дроздов звинуватив Кучера в некомпетентності і попросив не робити поспішних висновків. Він також запевнив, що не давав жодних вказівок керівнику польотів.

«Як усі батьки, коли я отримав інформацію, що літак розбився, протягом 20 хвилин я був в такому ж стані. Я б попросив, якщо людина не розбирається в порядку виконання польотів, організації, не робити поспішних висновків. Літак, який знаходився на посадці у віддаленні 4 км і другий, який знаходився на траверзі, і ще повинен пролетіти по прямій близько 6 км, щоб виконати розворот і зайти на посадку, то, будь ласка, порахуйте, розберіться, а потім звинувачуйте керівника польотів. Ніякої вказівки керівнику польотів я не робив», — сказав він.

Автор: Znaj.ua