Як ремонтують дорогу Київ-Харків-Довжанський (ФОТО)

Реконструкція ділянки автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський в межах Харківської області складає 25 км.

   

Наразі виконуються роботи з влаштування дорожнього одягу на 397 км. На км 399  — земляні роботи. Тривають роботи з розчищення від насаджень у смузі відводу км 400 — км 412, передають у прес-службі САД.

Крім цього, продовжуються роботи з фундаментної частини мосту на кордоні з Полтавською областю. На км 417+611 виконуються роботи по підземному переходу.

Щоб знайти місце розташування на карті певного відрізка дороги або км, заходьте на цю сторінку: https://kmplus.org.ua/ua, прописуйте потрібний км по певній дорозі і Вам показує точку на мапі.

Довідково: у 2018 році переможцем тендерної процедури на реконструкцію даної ділянки дороги стала турецька компанія Onur Taahhut, яка підписала міжнародний контракт з Укравтодором. Угода була підписана та розрахована на чотири роки.
Згідно з проектом довжина ділянки ремонту складає 25 км. Роботи планується завершити у 2022 році. Після завершення робіт, ця ділянка автомобільної дороги матиме по дві смуги руху в обидва напрямки і буде відноситись до I технічної категорії. Крім цього, буде встановлено освітлення на небезпечних ділянках і вжиті додаткові заходи з безпеки руху.
Роботи виконуються за рахунок МФО. Для виконання інженерно-технічного нагляду залучено французьку інженерну компанію «Еджіс».

Автор: Варта