Забрали курку, яка несла золоті яйця

   

Колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський прокоментував заяву директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника про можливе оголошення йому підозри у справі ПриватБанку. Олігарх зазначив, що його прізвище не згадувалося директором НАБУ, а він сам зацікавлений в об’єктивному розслідуванні справи.

«Із того, що я читав, зі слів Ситника, там моє прізвище взагалі не згадується і взагалі нічиє прізвище не згадується. А те, що вони рухаються кудись до мети, то ми тільки «за». Ми за те, щоб сказали, хто винний… Я ж то знаю, як було. У Порошенка були свої інтереси, у Гонтаревої свої, у МВФ свої. Вони хотіли забрати в мене банк, вони давно на нього зуби точили. Українська влада лише з приходом Порошенка, а міжнародна — ще тоді» — сказав Коломойський у коментарі hromadske.

Також, на його думку, держава не зазнала збитків у результаті націоналізації, а нібито вкрадені 116 мільярдів потрібно довести. 

«По-перше, я стверджую, що гроші ніхто не вкрав, а якщо вкрали, то покажіть куди їх поділи. Якщо ж не вкрали, то держава відібрала в мене підприємство, на яке витратило певні кошти. Держава 153 чи 147 мільярдів поклала в установчий фонд. Вони ж нікуди не поділися, вони як лежали, так і лежать. За цей час заробили 60 мільярдів напряму дивідендів і 15 чи 20 мільярдів отримано податків. Тобто, половина з вкладеної суми вже повернулась. То це було вигідно чи збитки? На ці ж усі питання потрібно буде відповідати. В мене просто забрали курку, яка несла золоті яйця, і розповідають колишнім власникам, що її неправильно годували», — сказав олігарх.

Автор: Антикор