Закінчення маскового режиму і відкриття дитсадків

   

Ляшко розповів, коли українці зможуть відмовитися від масок

Масковий режим в Україні може бути скасованим ще влітку, якщо кількість нових захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19 знизиться. Якщо ж у країні продовжать фіксувати випадки на теперішньому рівні у 360-500 на день, то вимога носіння масок може бути застосована до кінця 2020 року. 

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв’ю для РБК Україна.

«Якщо число випадків буде йти до зниження, поліпшуватися, то, можливо, і не все літо ми будемо ходити в масках, а досить швидко вийдемо. Можливо, і дитячі садочки відкриємо. Якщо будемо бачити, що сезонність не впливає на поширення інфекції, тоді буде складніше. Тоді будемо балансувати на цих 350-500 випадків і маска стане з нами невіднятним другом до кінця цього року», — пояснив Ляшко.

Також представник МОЗ прокоментував можливі наступні послаблення карантинних заходів, однак відзначив, що перегляд обмежень відбудеться не раніше 22 травня. 

З 12 травня Кабінет міністрів України дозволив зняти ряд обмежень на діяльність в умовах карантину. Тепер планують дозволити роботу магазинів, ринків, закладів масового харчування та деяких інших установ за умови дотримання суворих санітарних вимог.

Автор: Znaj.ua