Заробляти 1000 баксів у селі і не їхати до Польщі, українці знайшли простий спосіб

В селі можна отримувати більше, ніж на заробітках — децентралізація показала переваги

   

Децентралізація відкрила величезні перспективи перед українськими територіальними громадами. Так, тепер жителі деяких селищ можуть отримувати зарплату, якій позаздрять не те що жителі столиці, але й люди, які виїхали на заробітки за кордон.

Про такі історії успіху розповідає на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook видання #ШоТам.

Бізнес і громади

Як заробляти у селі 1000$?Зібрали для вас 3 історії вдалої взаємодії громад та бізнесу.А який бізнес підтримує вашу громаду?#шотам #шо_громади #ОТГ #децентралізація

Опубліковано ШоТам? Субота, 28 березня 2020 р.

Присиваська ОТГ на Херсонщині побудувала вітроелектростанцію, на якій працюють люди з громади. Заробітна плата тут досягає 25 тисяч гривень. Голова ОТГ розповідає, що це дозволяє залишатись людям вдома, а не їхати на заробітки, а хороший бюджет, сформований з податків, дозволяє покращувати якість місцевої інфраструктури та відбудовувати найближчі села.

Найбагатшою ОТГ на Донеччині є Шахівська громада. Мешканці організували глиновибудувну компанію, яка гарантує заробітні виплати у розмірі 14 тисяч гривень. Гроші з податків також йдуть на благоустрій громади: побудову шкіл, спортивних майданчиків тощо.

У Мереф’янський ОТГ на Херсонщині велика кількість малого бізнесу, податки з якого йдуть безпосередньо до бюджету Мерефи, що дозволяє покращувати батьківщину Івана Сірка.

Автор: Znaj.ua