Збиток майже 24 млн грн: ДБР взялися за розслідування незаконної вирубки дерев

ДБР розслідує кримінальне провадження проти харківських лісників, які підозрюються у масовій вирубці лісу на території ДП «Жовтневий лісгосп»

За її даними, слідчі Центрального апарату ДБР встановили, що з вересня 2018 по червень 2019 року службові особи лісових господарств Харківської області незаконно вирубали лісу на 23,8 млн грн.

«Вирубували переважно найбільш цінні породи деревини – дуб, клен, ясен та інші. Своїми діями вони завдали тяжких збитків лісовому господарству та державному бюджету», — зазначила Варченко.

  

Кримінальне провадження розслідується за ч. 2 ст. 364 КК України. Йдеться про зловживання службовим становищем, вчинене службовими особами з корисливих мотивів чи в інтересах інших осіб, що призвело до тяжких наслідків. Санкція статті передбачає покарання: позбавлення волі строком від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від 500 до 1 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

«Ми проводимо низку слідчих дій у цьому кримінальному провадженні, аби притягнути винних до відповідальності», — підсумувала Варченко.

Джерело: Депо