Зеленський придумав новий спосіб, як «напакувати» Україну іноземцями

Зеленський хоче скасувати візи для іноземних туристів

   

Президент Володимир Зеленський на зустрічі з представниками туристичної галузі під час візиту до Хмельницької області заявив, що планує скасувати візу для іноземців, які відвідують Україну з туристичною метою.

Як відзначається, глава держави вважає, що скасувати візи можна для туристів з Китаю, Австралії, Нової Зеландії та арабських країн.

«Треба лібералізувати візову політику: якщо країни скасовують візи для українців, які приїжджають до них, — ми для них скасовуємо. Нам треба конкурувати за туриста», — сказав він.

Водночас Зеленський закликав представників туристичної галузі працювати над тим, аби зацікавити туристів з інших держав.

«Є речі в Україні, яких немає в інших країнах, на які хочеться подивитися й показати їх західному туристу. Що ми можемо зробити просто цього літа, щоб привабити іноземного, західного туриста, який привозить гроші?», — запитав він та наголосив, що оцінками туроператорів, іноземець за день витрачає 120-150 доларів і в середньому перебуває в Україні три-чотири дні.

Автор: Znaj.ua