Зустріч з представникам ТОВ «АТБ – МАРКЕТ» в Балаклійській міській раді

Сьогодні провів зустріч з територіальним управляючим Харківського регіону ТОВ «АТБ – МАРКЕТ» під час якої розглянуто звернення Балаклійського відділу поліції про обмеження режиму роботи магазину АТБ з 22-00 год. до 07-00 год., якому на сьогодні рішенням міськвиконкому від 16.03.2016 № 51 погоджено цілодобовий режим роботи торгового закладу.

Під час зустрічі представникам ТОВ «АТБ – МАРКЕТ» повідомлено про обставини, які стали підставою для звернення Балаклійського відділу поліції, досягнуто домовленості провести аналіз наслідків обмеження цілодобового режиму роботи закладу для мешканців міста (з урахуванням того, що під час карантину велика кількість балаклійців проводять закупку товарів саме в нічний час), моживих втрат міського бюджету та самого суб’єкта господарювання, а також запропоновано ТОВ «АТБ – МАРКЕТ» вжити заходи з попередження скоєння правопорушень поряд з будівлею торгового закладу.

Рішення виконкому про цілодобовий режим роботи не скасоване і діє на теперішній час.Також готуємо одночасно і звернення — відповідь до поліції про проведення профілактичної, роз’яснювальної роботи серед населення та вжиття адміністративних заходів впливу на правопорушників.

Міська рада встановила 32 камери відеоспостереження по місту, одна з яких встановлена по вул. 1 Травня біля ТОВ “АТБ — МАРКЕТ”.

Будемо діяти та відстоювати інтереси всіх мешканців міста.

Балаклійський міський голова І.Столбовий