Сьогодні поліцейські провели рейд на пішоходів-порушників

Деякі громадяни, не соромлячись, ігнорували правила дорожнього руху, не помічяючи журналістів із камерою у руках, перебігали дорогу на червоний сигнал світлофора. Їх не лякав навіть екіпаж патрульної поліції та накладений адміністративний штраф. Усі кудись поспішали… понад усе… понад життя!!!

Не оминули поліцейські стороною й водіїв, які не надавали пішоходам перевагу у русі на пішохідних переходах та регульованих перехрестях.

Патрульні зупиняли балаклійців у місцях, де вони систематично порушують правила та нагадували їм обов’язки та права пішоходів.

  

Щодня поліцейські фіксують дестяки порушень ПДР пішоходами та водіями. Нерідко такі порушення мають фатальні наслідки, однак більшість громадян не усвідомлюють усієї небезпеки, на яку себе наражають.

Мета подібних заходів — привчити пішоходів неухильно дотримуватися ПДР, а саме: переходити проїжджу частину лише у спеціально відведених для цього місцях з дотриманням правил особистої безпеки, а також нагадати водіям про надання переваги у русі пішоходам на пішохідних переходах та регульованих перехрестях.

Упродовж лише години рейду патрульні провели профілактичні бесіди з чотирьма десятками людей. Трьох порушників оштрафували.

  

Джерело: Поліція Балаклійщини

Подписывайся
Уведомление о
guest
2 Комментарий
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
SlavaUazov
SlavaUazov
1 год назад

Будьте внимательней на пешеходных переходах! Поверьте, даже самую толстую жопу остановить значительно проще, чем самую лёгкую машину! Секунда тупости — водитель в клетке, вы в ящике, оба на Ютубе. Тонна металла не различает вас по расе, религии, полу, заработку, длине и глубине принадлежностей, все кости хрустят одинаково мелодично! Если водитель зимой сигналит вам на переходе, он не «мудила, кому ты сигналишь, ты знак видел?!», он банально не успевает остановиться и даёт вам выбор «гордо и больно» или «смиренно и целО». Сказанное особо касается пешеходов города Балаклея, которые никогда не поворачивают голову на проезжей части, при этом идя по зебре вальяжным,… Читать еще »

Evgenia Kotliar
1 год назад

А то что некоторые водители машин даже на зебре не пропускают.
Идешь на четырке на свой зеленый по зебре и с большой скоростью ездят. Так это нормально. И ничего с этим не делается

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x