Тепер українці отримуватимуть соцвиплати по-новому: Що зміниться
Міністерство соціальної політики України повідомило про спрощення процедури прийому заяв на призначення соціальної допомоги та її виплати. Згідно з офіційною заявою, громадянам тепер потрібно подавати менше документів до управління соцзахисту.
Департаменту більше не потрібно надавати купу паперових документів для отримання пільг і допомоги. Це стало можливим завдяки витягу інформації з Єдиного державного фінансового і страхового фонду, де вже зберігаються відповідні дані.
Якщо громадянин раніше отримував виплати чи допомогу, його дані вже є в системі. Тому при переоформленні на виплату або оформленні нових пільг потрібні лише анкета та паспорт (чи інший документ, що посвідчує особу).
Працівники закладів соцзахисту можуть отримати інформацію з системи, що спростить громадянам оформлення або повторне звернення за допомогою без надання документів.
Цей крок спрямований на спрощення процесу та зменшення бюрократичного тягаря для українців, які звертаються за соціальною допомогою.
