У Балаклії до кінця року планують закінчити реконструкцію басейну

У Балаклії триває реконструкція басейну за президентською програмою “Велике будівництво”. До кінця цього року фірма-підрядник здасть реконструйований басейн і перейде до другої черги будівництва – двох спортивних комплексів.

Басейн розміщуватиметься у спортивно-оздоровчому комплексі «Вимпел» та матиме глибину від 1,5 до 4 метрів. Представник підрядної організації Максим Арсеньєв зазначив, що наразі у спорткомплексі вже ведуться внутрішні роботи: монтаж плитки, гіпсокартону тощо.

«Утеплюється фасад – дві сторони, вже змонтовані композитні панелі. Роботи йдуть за проектом», – сказав Максим Арсеньєв.

Як зазначив виконавчий директор генпідрядної організації Денис Назімов на брифінгу 4 листопада, на об’єкті використовують нові технології – теплові насоси.

“Ми використовуємо нові технології. Це опалення за рахунок теплових насосів. Відповідно, система дозволяє працювати повністю автономно в трьох режимах: ми можемо працювати від теплових насосів, від міської мережі, можемо працювати в комбінованій системі. По суті, басейн певною мірою буде унікальним, тому що він не буде прив’язаний до навколишнього середовища, він може автономно працювати будь-якої пори року”, – пояснив підрядник.

Головний інженер генпідрядної організації Сергій Базалєєв додав, що з економічного погляду найбільш передова технологія сьогодні – це підігрів технологічної води у басейні за рахунок теплових насосів.

«Ще однією інновацією можу назвати використання мембрани в басейні – це італійська технологія, яка не вимагає у майбутньому будь-яких особливих витрат на її експлуатацію. Вона довговічна, має гарантію близько 50 років», – повідомив Сергій Базалєєв.

Зараз на об’єкті працює 63 співробітники. Вони вже приступили до робіт у підвальному приміщенні, де встановлять вентиляцію, кондиціювання та опалення.

Також ведуться роботи із прибудови ліфта для малорухливих груп населення. Зокрема, враховано всі вимоги інклюзивності для душових кабін та санвузлів, роздягалень тощо. Наступної черги, що пройде 2022 року, планується реконструювати зали для боксу та гімнастики.