Понеділок, 15 Червня, 2026

У Харківській області оголосили траур.

У Харківській області через російські обстріли оголосили траур.
Через велику кількість жертв у цьому районі завтрашній день оголошено днем ​​жалоби.
“Завтра, 20 травня, в Харківській області день жалоби”, – написав голова ОВА.

За його словами, окупанти обстріляли населені пункти Куп’янської ОТГ Ківшарівка та Новоосинове та Малоданилівську ОТГ, загинули 11 осіб. Серед загиблих була вагітна жінка.

“Вічна пам’ять усім невинним жертвам цієї війни”, – додав Синєгубов.
Вранці 19 травня окупанти обстріляли двома ракетами “Іскандер” розважальний центр у Малій Данилівці на Харківщині. За останніми даними, в результаті аварії загинуло 6 осіб і 28 отримали поранення.

Президент України відреагував на напад.

У другій половині дня того дня російська армія розбомбила центр Харкова авіаційними бомбами, потрапив Центральний парк, де гуляли городяни. Потерпілих немає, у жінки була гостра реакція на стрес. Другий снаряд розірвався на харківському кладовищі.