У Харкові випустили найдешевший електромобіль

Харківська компанія Vilkon представила прототип електромобіля Vilkon JG, який планують випускати у Харкові із китайських комплектуючих. Його ціна становитиме лише 170 000 гривень.

У Китаї цей електрокар продається під назвою Lulida T6. Але на українському ринку він отримає іншу назву та нове обладнання. Серед обладнання – обігрівач салону, електричні склопідйомники, камера заднього виду. Щоправда, використання цього обладнання може зменшити запас ходу.

Цей електромобіль матиме три варіанти дизайну кузова. Це не квадрицикл або гольф-кар, а повноцінний автомобіль.

Vilkon JG оснащується електромотором потужністю близько 5,5 л. Максимальна швидкість – 55 км/год. Запас ходу становить від 100 до 200 км залежно від батареї.

Цей електрокар здатний вмістити чотири особи. Спинка заднього сидіння складається, завдяки чому можна перевозити невеликий вантаж. До речі, у Піднебесній Lulida T6 є вантажна версія. Її використовують у кур’єрських службах доставки. Може така версія з’явитись і в Україні.

Вартість Vilkon JG – 170 000 гривень. Компанія Vilkon планує продавати цей електрокар у всій Україні. Але коли конкретно почнуться його продажі, ще не відомо.