У Харкові засудили підлітка, який побив школярку

Комінтернівський районний суд Харкова визнав винним підлітка, який побив 14-річну дівчину на вулиці. Про це повідомив адвокат потерпілої сторони.

16 річного хлопця визнали винним в умисному нанесенні легких тілесних ушкоджень і покарали 120 годинами громадських робіт. Повідомляється, що суд також частково задовольнив цивільний позов – засуджений повинен виплатити 35 000 гривен моральної компенсації. Вирок оголосили 13 жовтня.

“Ми і прокуратура просили саме 120 годин – це максимальна межа, яка могла бути призначена для неповнолітнього. Суд задовольнив цивільний позов частково. Ми просили 144 тисяч гривень компенсації”, – пояснив адвокат потерпілої Ілля Воробйов.

Нагадаємо, в червні 2021 року в соціальних мережах з’явилося відео з побиттям школярки. На ньому підліток б’є дівчину кулаками, а потім ногами по голові і по обличчю, жертва падає на землю, але хлопець не зупиняється, він продовжує її бити, хапає за волосся. Поруч знаходяться подруги і друзі, які дивляться на побиття і навіть не намагаються зупинити хлопця. Все відбувається у дворі біля під’їзду. Як з’ясувалося, інцидент стався на Нових Домах в Харкові.