“Укроборонпром” шукає кандидатів на посаду директора ДП “Балаклійський ремонтний завод”

Державний концерн “Укроборонпром” розпочив процес пошуку та відбору кандидатів на посаду директора Державного підприємства “Балаклійський ремонтний завод”.  Інформація про вакансію з’явилася на сайті концерну.

Кандидат має надати детальний першочерговий план реформування підприємства протягом року.

“Фінальний раунд спілкування буде присвячений детальній розмові про стратегічне бачення кандидата, досвід управління змінами та першочергові кроки на новій посаді. Комісію очолюватиме заступник Генерального директора з виробництва “Укроборонпрому” Ігор Фоменко, а серед голосуючих членів будуть представники керівництва Концерну. За прозорістю процесу відбору кандидатів та справедливістю прийняття рішення спостерігатимуть представники Міністерства зі стратегічних галузей промисловості, комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки, Організації Північноатлантичного договору (НАТО), посольств країн Великої Сімки та незалежних антикорупційних громадських організацій”, – йдеться у повідомленні.

Для участі у відборі кандидат має надіслати перелік документів на електронну адресу: cv@ukroboronprom.com із зазначенням теми листа “Відбір “Балаклейський ремонтний завод”. Кінцевий термін подання заяв: 10 лютого 2022 о 17:30 (київський час). Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном (044) 586-24-64.