Увага! На території Балаклійського лісництва поблизу с. Підсобне та с. Борщівка будуть проводитися винищувальні заходи шкідників

Увага, в період з 17 по 27 травня на території Балаклійського лісництва поблизу с. Підсобне та с. Борщівка будуть проводитися винищувальні заходи з застосуванням хімічного препарату «Фастак» проти рудого соснового пильщика.

Безпосередньо після обробки забороняється випас лактуючої худоби протягом 5 днів (відгодівельної худоби, молодняку і заготівля сіна – без обмежень), збір дикоростучих грибів та ягід можна проводити через 10 днів.

  

Надійний захист бджіл від отруєнь досягається кочівлею пасіки із зони розпилення або розбризкування отрутного препарату на відстані 5-6 км. Якщо вивезти пасіку з небезпечної зони не представляється можливим, то вулики із бджолами на кілька днів заносять у темне прохолодне приміщення або попереджають виліт бджіл з них закриванням льотків.

За більш детальною інформацією звертатись в контори лісництв:
Балаклійське лісництво – тел. 5-41-05

Джерело: Балаклійське лісове господарство

1
Отправить ответ

avatar
1 Комментировать темы
0 Ответов
0 Followers
 
Most reacted comment
Горячая тема комментариев
1 Comment authors
Станіслав Recent comment authors
  Подписывайся  
newest oldest most voted
Уведомление о
Станіслав
Гость
Станіслав

Мои домашние сосны стали жертвой такой же заразы как на фото, съедают иголки очень быстро, одно деревцо осталось совсем лысым. Потравили тем что было дома, повезло что помогло.