В Балаклійській громаді дітям роздали планшети і ноутбуки

Технічні засоби надали благодійники за однієї умови

У селі Вербівка Балаклійської громади учні місцевої школи отримали гаджети для навчання.

Про це повідомляє Слобідський край, пише Дані-Інфо.

Директор Вербівського ліцею Алла Нікуліна розповіла, що гаджети видали дітям, які проживають на деокупованій території Харківської області. Вона пояснила, що це була головна умова Міжнародною організацією «Юнісеф».

Допомога надала Міжнародною організацією ЮНІСЕФ за сприяння ХОВА, а також Балаклійської міської військової адміністрації.

На даний час в ліцею навчаються 227 учнів, а до вторгнення росії тут навчались 303 дитини. 179 дітей зараз проживають у Вербівці і навчаються онлайн. Гаджети допоможуть полегшити доступ до онлайн навчання.