В Балаклійській громаді освятили новий храм ПЦУ
Під час служби молились за українських воїнів.
В Балаклійській громаді освятили храм ПЦУ Почаївської ікони Божої Матері. Подія відбулась 24 грудня напередодні Різдва.
Про це повідомили в міськраді, пише Дані-Інфо.
Урочисте богослужіння провів архієпископ Харківський і Слобожанський Митрофан у співслужінні митрополита Сімферопольського і Кримського Климента. Під час служби присутні просили у Бога збереження життя українських воїнів, які боронять країну від зла. Також попросили підтримки для всіх постраждалих в цій війні. Після служби в храмі пролунали колядки «Нова радість стала», «Ой, радуйся земле …».