В Балаклійській громаді продовжується розмінування: скільки очищено за тиждень
В ДСНС нагадали, де найнебезпечніші ділянки, які слід оминати.
В Балаклії продовжуються роботи з розмінування. Протягом минулого тижня сапери очистили понад 60 га.
Про це повідомили у міській раді, пише Дані-Інфо.
За тиждень сапери ДСНС, фахівці Державної спеціальної служби транспорту (ДССТ) та піротехнічні підрозділи ЗСУ очистили 66,5 га території, з яких 54,8 га – це сільськогосподарські землі. Під час робіт було виявлено та знищено 402 одиниці вибухонебезпечних предметів (ВНП).
Окрім цього, очищено 847 метрів ліній електропередач. Роботи з розмінування тривають.
Сапери нагадали, що найбільш небезпечними зонами залишаються ліси, поля та узбіччя доріг.
