Понеділок, 15 Червня, 2026
Новини Балаклії

В Балаклійській громаді продовжується розмінування: скільки очищено за тиждень

В ДСНС нагадали, де найнебезпечніші ділянки, які слід оминати.

В Балаклії продовжуються роботи з розмінування. Протягом минулого тижня сапери очистили понад 60 га.

Про це повідомили у міській раді, пише Дані-Інфо.

За тиждень сапери ДСНС, фахівці Державної спеціальної служби транспорту (ДССТ) та піротехнічні підрозділи ЗСУ очистили 66,5 га території, з яких 54,8 га – це сільськогосподарські землі. Під час робіт було виявлено та знищено 402 одиниці вибухонебезпечних предметів (ВНП).

Окрім цього, очищено 847 метрів ліній електропередач. Роботи з розмінування тривають.

Сапери нагадали, що найбільш небезпечними зонами залишаються ліси, поля та узбіччя доріг.