В Балаклійській громаді за парти сядуть близько 3000 учнів
В громаді запровадили дистанційне навчання і закрили два заклади
В Балаклійській громаді впроваджене дистанційне навчання. Ця форма дозволить надати освітні послуги близько 3000 дітей в громаді.
Про це повідомили в міськраді Балаклії, пише Дані-Інфо.
На даний час за віртуальні парти в громаді сядуть 2 826 школярів. В довоєнний час тут навчались 4 135 дітей. Вперше за парти сядуть 223 першокласники.
Нажаль, є і такі навчальні заклади, які доведеться закрити на 2023/2024 навчальний роки через відсутність дітей. Такими навчальними закладами стали Чепільська й Асіївська гімназії.