В Балаклії показали наслідки обстрілів і розпочали роботи з відновлення

В міськраді розповіли, за якими адресами в першу чергу розпочнуть працювати.

В Балаклії після російських обстрілів 7 травня в Харківській обласній прокуратурі і міськраді показали, як виглядають пошкоджені об’єкти.

Про це повідомляє міськрада, пише Дані-Інфо.

Обстрілів було два – в 9 і 10 годині ранку 7 травня. Серед постраждали 5 цивільних осіб. Їм всім надали і продовжують надавати необхідну допомогу.

Пошкоджені вікна у багатоповерхових будинках, енергетики тимчасово знеструмили частину Балаклії і село Борщівка. В міськраді розповіли, що для відновлення житлових приміщень буде надана вся необхідна допомога.

Пізніше 7 травня електропостачання відновили в Борщівці, в селище Нафтовиків і Підсобному. Також розпочались роботи з закриття вікон в будинках. Сьогодні 8 травня в місті працює комісія, яка обстежуватиме пошкоджене майно. В міськраді попросили всіх мешканців житла бути присутніми вдома і надати всі документи на нерухомість –  оригінали: технічний паспорт, правоустановчі документи, паспорт та код власника або співвласників.

Першими обстежать будинки по вул. Арсенальна №27 та №28. На місці будуть працювати всі комунальні служби, для яких також потрібен доступ у ваші квартири.