В Балаклії створили стінописи і провели благодійний концерт
Артисти подарували гарний настрій всім мешканцям міста.
В Балаклії створили стінописи, а також провели благодійний концерт в рамках проєкту «Стіни культури». Таким заходом підтримали людей на деокупованих територіях Харківщини.
Про це повідомили в міськраді, пише Дані-Інфо.
В благодійному концерті взяли участь українські митці. Художники – Дарина Родькіна, Марія Гета, Максим Тоблер та Вікторія Калашник – побували в Балаклії та розмалювали Будинок культури у патріотичному мотиві.
Зокрема в благодійному концерті взяли участь такі артисти, як Влада Бучко, Інна Іщенко, NIKITA, Kishe, Сергій Мартинюк (Фіолет), Kornel, Ілія Корман та Міша Май. Вони розважили дітей і дорослих.