В Балаклії викрили чергову колаборантку, яка влаштувалась «соцпрацівницею»

Жінці заочно повідомили про підозру.

Мешканці Балаклійської громади повідомлено про підозру в колабораціонізмі через її співпрацю з ворогом під час окупації громади.

Про це повідомили в поліції області, пише Дані-Інфо.

У червні 2022 року 35-річна жінка, під час окупації міста, почала працювати секретарем у незаконно створеній адміністрації.

Вона забезпечувала документообіг, опрацьовувала кореспонденцію та приймала заяви від жителів щодо соціальних питань. Їй заочно висунуто підозру у колабораційній діяльності.