В Балаклії впроваджують програму «Безпечне місто 2018»

На виконання розділу «Безпечне місто» Програми соціально-економічного розвитку міста Балаклія на 2018 рік, затвердженої рішенням міської ради від 20 грудня 2017 року № 292-VII (зі змінами), з метою зменшення криміногенного стану на території міста (особливо в нічний час) та попередження скоєння та розслідування дорожньо-транспортних пригод, на даний час закінчується монтаж та пусконалагоджувальні роботи з обладнання та встановлення ІР відеоспостереження на території міста.

На даний час на центральних вулицях міста, на перехрестях та у місцях масового перебування населення (парк Соцмістечка, площі ім. В.Й.Казмірука та Ростовцева, Комсомольська гірка тощо) прокладено 4,5 км оптичного кабелю, встановлено 25 відеокамер високої роздільної здатності з виведенням зображення на монітори серверів, які встановлені в черговій частині Балаклійського відділу поліції.

Безпечне місто

Будьте уважні та дотримуйтесь громадського порядку.

Джерело: Балаклійська міська рада

Ваша оценка (5 / 2)

3
Отправить ответ

avatar
2 Комментировать темы
1 Ответов
0 Followers
 
Most reacted comment
Горячая тема комментариев
3 Comment authors
АнтонГеннадийАнтон Касьянов Recent comment authors
  Подписывайся  
newest oldest most voted
Уведомление о
Антон Касьянов
Участник
Ваша оценка :
     

Большой брат следит за нами. Теперь мы все под прицелом! Я так понимаю камеры по всему городу установят?!

Геннадий
Гость
Геннадий
Ваша оценка :
     

Толку от этих камер! Им лишь бы денег отмыть. Все равно полиция и так на вызов не приезжает. Да и 100% на кабели сэкономили, так что навряд эти камеры будут вообще работать! Бред полнейший!

Антон
Гость
Антон

Эти камеры уже работают. И уже есть свои результаты