Відбудова зруйнованих будинків в с. Асіївка та Балаклії

Війна Росії проти України пройшла українськими землями, залишивши по собі дуже багато горя. Зруйновані будинки та скалічені долі — ось те єдине, що можна було побачити на українських територіях після їх деокупації. Проте є люди, які щиро хочуть допомогти українцям, житло яких постраждало від війни. І вони роблять все можливе, щоб цю допомогу надати.

Допомога від небайдужих людей

Благодійна організація “Християнська служба допомоги” вже давно представлена в Україні. Її основною метою завжди було надання допомоги тим, хто дійсно потребував цього.

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну принесло з собою багато біди. Велика кількість будинків була знищена або пошкоджена, чимало людей залишилися без даху над головою. Члени Християнської служби допомоги з інших країн, спостерігаючи за війною в Україні, вирішили не залишатися осторонь. З усього світу віруючі люди почали жертвувати кошти на відновлення зруйнованого житла. За їх допомоги потроху почали відновлюватися як приватні, так і багатоквартирні будинки в Харківській, Київській та Чернігівській областях.

Кількість людей, які потребують допомоги, величезна. Але в першу чергу увагу приділяють тим, у кого ситуація вимагає негайного втручання.
— В селі Асіївці Балаклійської ОТГ ми відновили багатоквартирний будинок, — розповідає Владислав Тягун, представник Християнської служби допомоги. — Ми відбудували дах, замінили вибиті вікна і навіть частково зробили внутрішні роботи у квартирах. Ця багатоповерхівка була дуже сильно зруйнована. Проте в ній продовжували жити люди. Там була справжня нужда. Відновлення будинку потребувало чимало ресурсів, проте ми впоралися з цією задачею.

Різні роботи з відбудови жилих споруд проводяться зараз в різних районах Харківської області — зокрема, в Дергачівському та Чугуївському районах. Було відновлено кілька приватних будинків в безпосередньо і в самій Балаклії.
Допомога надається тим людям, які прийняли рішення не виїжджати з України. Хто продовжує перебувати на своїй землі та планує жити на ній і далі. Немає значення, до якого віросповідання належать ці люди та чи є вони загалом вірянином. Отримати допомогу може кожний, кому вона дійсно потрібна.

На крилах віри

— Я сам теж віруюча людина, — розповідає Владислав Тягун. — Саме тому фонд і зв’язався зі мною. Я сам підрядник, займався будівництвом будинків ще до війни. А зараз на прохання фонду почав займатися також і їх відбудовою.
Влад згадує жінку, якій було одній з перших надано допомогу. В результаті бойових дій в її будинку повибивало вікна та знесло дах. Також були пошкоджені двері та конструкція стін.


— Я приїхав до неї, щоб поспілкуватися, — згадує Владислав. — Розказав їй про плани щодо відновлення її будинку. Вона дуже сильно зраділа. Не передати словами ту радість в очах людей, коли вони чують, що їхнє житло буде знову відбудованим. Адже в тих будинках — все їхнє життя. Це дуже важливо, що є у світі люди, які небайдужі до нас. Небайдужі до нашої країни, до нашого населення. І дуже приємно бачити плоди всієї цієї роботи. Результати всіх наших зусиль.

Низькій уклін тим хто допомагає відродити нашу громаду, нашу Україну!
Все буде Україна!