Відкритий турнір з боксу в Балаклії

Балаклійська дитячо-юнацька спортивна школа провела відкритий турнір з боксу, що відбувся 25 січня.
Мета даного турніру-популяризація боксу та здорового способу життя, а також підвищення спортивної майстерності боксерів.
До участі у турніру доєднались команди боксерів з міста Харків, Ізюм, Зміїв та селища Щасливе (Богодухівського району).
Це були перші боксерські двобої в цьому році. Учасники провели їх видовищно, із запалом та жагою до перемоги. 50 боксерів на ринзі показали свою майстерність та навички ведення бою.
Глядачі палко підтримували учасників та вболівали за них.
Всі учасники змагань були нагороджені медалями та дипломами. Вітаємо боксерів з їх результатами та бажаємо йти тільки вперед, більше тренуватись та досягати своїх цілей!
 Дякуємо Збройним Силам України за те, що наше місто живе, має змогу займатись спортом та виховувати молодь здоровою!
Балаклійська міська військова адміністрація