ЯК ТЕПЛОМЕРЕЖІ ВИВОДЯТЬ КРЕДИТНІ КОШТИ ЧЕРЕЗ ФІРМУ БЕЗХАТЬКА З ЩИТОВОЇ

Кредитори Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) можуть спитати у людини…з щитової, де кошти, які виділялись на встановлення теплових лічильників у Харкові.

В рамках кредитної програми МБРР «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України», між КП «Харківські теплові мережі» та підрядниками укладено ряд контрактів на загальну суму 107,59 млн. доларів США.

   

Одним з субпідрядників на роботах з встановлення теплових лічильників та допоміжного механічного та електричного устаткування на теплових пунктах житлових домів було ТОВ “БК Артбуд”.

Фірму зареєстрували в Києві у червні 2017 року.

Згідно з ухвали Московського райсуду міста Харкова від 18 листопада 2019 року, одноособовий власник, головний бухгалтер та керівник ТОВ «БК Артбуд» (це все одна людина Євгеній Шумуртов ) повідомив, що не має постійного місця проживання, на даний час проживає у ЩИТОВІЙ. В місті Києві ніколи не був. ТОВ «БК Артбуд» у органах державної влади не реєстрував, жодних документів указаного підприємства не підписував, де знаходиться указане підприємство не знає та відношення до його фінансово-господарської діяльності не має.
http://reyestr.court.gov.ua/Review/85698462

Харківський антикорупційний центр

Подписывайся
Уведомление о
guest
1 Комментарий
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Валерий Горбунов
Валерий Горбунов
10 месяцев назад

Счетчики тепла приобретали за деньги жителей и поверку так самое за счет потребителей! Теперь в платежках приходит счет за обслуживание по сути купленного за счет жителей! Что это за херня?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x