Вівторок, 16 Червня, 2026
Новини Балаклії

За місяць в Балаклійській громаді розмінували понад 2000 гектар

Сапери знайшли і знешкодили більше 2000 вибухових пристроїв.

В Балаклійській громаді продовжується процес розмінування. Саме тут найбільше ворожих мін і вибухових пристроїв. Зараз над очищенням території громади працює зведений інженерно-саперний підрозділ під керівництвом підполковника Івана Яковчика.

Про це повідомляють в міськраді, пише Дані-Інфо.

В першу чергу сапери обстежують дороги, об’єкти критичної інфраструктури, приватні будинки і подвір’я, адмінбудівлі. Найбільше вибухових пристроїв сконцентровано там, де проходила лінія зіткнення – різні міни, артилерійські снаряди, танкові і мінометні міни.

За місяць сапери обстежили майже 32 гектари. На цій території вони виявили 2410 снарядів і вибухових пристроїв.