Звіт депутата Балаклійської міської ради Гречкіної Ольги

Гречкіна Ольга Леонідівна – депутат Балаклійської міської ради VІІІ скликання, по виборчому округу №1, який охоплює вулиці: Балтійська, Борова, Данилевського, Задінецька, Зелена, Ново-Задонецька, Партизанська, Північна, Піщана, Шахтарська, провулків Піщаний та Шосейний, с. Крейдянка. Член постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва та соціального захисту населення.

Свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, які передбачені Конституцією України, Законами України «про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Балаклійської міської ради.

Пріоритетними напрямками роботи вбачаю захист інтересів громади та виборців, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». Відтак беру активну участь у роботі сесійних засідань Балаклійської міської ради та у засіданнях постійної комісії з гуманітарних питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва та соціального захисту населення, адже більшість питань, що ухвалюються депутатами, мають безпосередній вплив на життєдіяльність та розвиток жителів Балаклійської громади. Активно долучаюся до розробки проектів рішень, напрацьованих постійною комісією. Також, разом з іншими депутатами міської ради, впродовж звітного періоду вирішувала нагальні проблеми Балаклійської ОТГ. Наприклад, після того, як Балаклійську клінічну багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування було виключено з переліку закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою Covid-19, спричиненою короновірусом SARS-CoV-2, нами було підготовлено та направлено колективне звернення до Міністра охорони здоров’я Володимира Ляшка, Народного депутата України Олександра Літвінова та колишньої голови Харківської обласної адміністрації Айни Тимчук з настійним проханням втрутитись у цю ситуацію та залишити Балаклійську клінічну багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування в переліку закладів, що надають допомогу пацієнтам з Covid-19.

Звернення, було опрацьовано та за результатами Балаклійській лікарні дозволено здійснювати лікування хворих на ковід.

Також, ми зверталися до ТВО голови Харківської обласної адміністрації Олександра Скакуна, голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрія Алексєєва з проханням звернути увагу на незадовільний стан доріг на території Балаклійської ОТГ, зокрема ділянок «Шевелівка-Лозовенька», «Нурово-Гусарівка» та ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення Т-21-10 Шевченково – Балаклія – Первомайський – Кегичівка, що знаходиться на території Балаклійської територіальної громади від примикання з автомобільною дорогою загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський (на м. Ростов-на-Дону) до м. Балаклія, та посприяти у вирішенні питання проведення їхнього ремонту.

Основним напрямком депутатської діяльності вважаю виконання доручень виборців і надання допомоги тим, хто її потребує. Прийом громадян здійснюється мною кожної третьої середи місяця за адресою м. Балаклія, вул. Казмірука 11, 2 поверх.

За звітний період мною подано 14 депутатських звернень на виконання вимог мешканців та задоволення потреб громади. Вони стосувалися комунально-побутових потреб, надання матеріальної допомоги, соціального захисту, тощо. Всі заяви від громадян були мною розглянуті, зібрано необхідні документи та по можливості надано допомогу та підтримку:

  1. В січні 2021 року в приміщенні групи №5 Балаклійського ДНЗ №7 стався прорив водопроводу. Було направлено депутатське звернення до Балаклійської міської ради, щодо усунення наслідків прориву водопроводу. В результаті були проведені ремонтні роботи в постраждалих приміщеннях.
  2. В травні 2021 року до мене звернулися мешканці вулиці Дружба з проханням встановити освітлення на стовпі за адресою вул. Дружби, буд 43. Для попередження надзвичайної ситуації, що може виникнути через відсутність освітлення та жвавий транспортний рух на дорозі. Мною було направлено звернення до Балаклійської міської ради, після чого ліхтар на проблемній ділянці було встановлено.
  3. Було встановлено 6 вуличних ліхтарів по вул. Балтійська.

4. Отримавши звернення від громадян стосовно незадовільного стану асфальтованої дороги, що веде до вул. Балтійська та села Крейдянка, було проведено перемовини з жителями вулиці Балтійська та власними силами здійснено ямковий ремонт дорожнього покриття, завдяки чому пересуватися тут стало безпечно та комфортно.   5. На прохання жителів вулиць Зелена, Борова, Балтійська, Північна, Піщана, Данілевського, провулків Піщаний та Шосейний було направлено звернення до Балаклійської міської ради та проведено грейдерування та вирівнювання доріг на зазначених вулицях, які після осінньо-зимового періоду перебували в незадовільному стані, що перешкоджало комфортному пересуванню.

6. В 2021 році діти з особливими потребами та інвалідністю, які проживають в Ізюмському районі були позбавлені можливості проходження курсу реабілітації відповідно до Постанови КМУ № 309 від 27.03.2019 року. Тому мною були направлено депутатські звернення до Управління соціального захисту населення Ізюмської РДА та Департаменту соціального захисту Харківської ОДА, стосовно відсутності допомоги на реабілітацію дітей з інвалідністю Ізюмського району.

  В 2021 році я брала участь у конкурсі «Бюджет участі (громадський бюджет) Балаклійської міської ради» з великим проєктом «Обличчям до природи», метою якого було встановлення на вулицях сміттєвих майданчиків з огорожею та заміна сміттєвих контейнерів. Це допоможе зберегти чистоту на вулицях наближених до лісових масивів та буде запобігати забрудненню лісів Балаклійської ОТГ. Проєкт став одним з переможців. Наразі частково встановлено огорожі, замінені мусорні баки. Очікуємо до фінансування Балаклійською міською радою та подальше виконання запланованих робіт.

Починаючі з 2017 року за моєї ініціативи проводилися щорічні благодійні заходи до Дня Святого Миколая. Впродовж цих років свято проводилося спільно з депутатом обласної ради Людмилою Немикіною, та небайдужими підприємцями Балаклійщини. Однак, через карантинні обмеження, які діяли наприкінці 2020 та 2021 років, провести свято для балаклійських дітей ми не змогли. Тому спільно з депутатами Балаклійської міської ради Скрипником Сергієм та Валерієм Поповим ми відвідали Балаклійський ДНЗ №8 компенсуючого типу Балаклійської міської ради та з депутатами Балаклійської міської ради Сергієм Скрипником та Харківської обласної ради Богданом Мальованим та Антоном Ніколаєнко відвідали  Балаклійський ДНЗ №7  комбінованого типу Балаклійської міської ради, де привітали дітлахів зі святом та вручили їм солодкі подарунки.

  Також, спільно з депутатом Харківської обласної ради Людмилою Немикіною, депутатами Балаклійської міської ради Скрипником Сергієм та Поповим Валерієм в грудні 2020 року проведено новорічне свято для дітей з особливими освітніми потребами та інвалідністю міста Балаклія на якому діточок з ГО «Чарівні діти» вітали Дід Мороз та Снігуронька.

  • Також ми не забуваємо про малозабезпечених громадян нашої громади. Тому до Великодня, разом з депутатом Балаклійської міської ради Сергієм Скрипником та депутатом Харківської обласної ради Богданом Мальованим, закуплено Великодні паски, які було передано до Свято-Покровського храму м. Балаклія, храму Різдва Богородиці м. Балаклія, Свято-Успенького храму м. Балаклія та Служби у справах дітей Балаклійської міської ради.

  • Вважаю, що особливої уваги та підтримки потребують наші ветерани Великої Вітчизняної війни. На жаль, тих, хто безпосередньо пам’ятає криваві події 1941-1945 років в Балаклійській громаді залишилось зовсім мало – лише 14 ветеранів. Напередодні Дня Перемоги відвідали їх разом з депутатом Балаклійської міської ради Сергієм Скрипником, висловивши їм слова шани та подяки за мужність та ратний подвиг в роки війни, побажавши здоров’я, благодаті, мирного неба, віри та сили, та вручивши подарунки.

  • Вважаю за потрібне підтримувати спортивну молодь Балаклійшини. Тому разом з депутатом Балаклійської міської ради Сергієм Скрипником нами була придбана форма для вихованців футбольного гуртка КП БРР ДЮСОК «Вимпел».

  • Також ми регулярно підтримуємо вихованців ДЮСШ Балаклійської міської ради, що займаються пауерліфтингом та регулярно приймають участь та стають переможцями різноманітних Чемпіонатів, в тому числі й міжнародного рівня.

  Керуючись тим, що найбільшою цінністю нашої держави є її люди, своїм завданням як депутата вважаю сприяння та допомогу мешканцям громади у вирішенні їхніх щоденних проблем. Я відкрита до діалогу та готова допомагати всім, хто потребує моєї допомоги, як депутата.