Звіт депутата Балаклійської міської ради Скрипника Сергія

Скрипник Сергій Миколайович – депутат Балаклійської міської ради VІІІ скликання, по виборчому округу №3, який охоплює вулиці Академіка Губкіна, Буровиків, Гагаріна, Газовиків, Запорізька, Івана Франка, Костянтина Калініна, Липова, Медова, Нафтовиків, Оксани Петрусенко, Полтавська, Савинське шосе, Тараса Бульби, Харківська, Якова Чернигівця, Заміська, Ново-Заміська, провулки Гагаріна, Запорізький, Коцюбинського, Харківський, Якова Чернигівця. Голова фракції «Опозиційна платформа – за життя!» при Балаклійській міській раді. Член постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоров’я, зв’язків з громадськими організаціями, торгівлі, прав людини, депутатської діяльності, протидії та запобігання корупції, етики та регламенту.  

Під час здійснення своїх депутатських повноважень керуюся Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та регламентом Балаклійської міської ради.

Був учасником всіх  засідань постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоров’я, зв’язків з громадськими організаціями, торгівлі, прав людини, депутатської діяльності, протидії та запобігання корупції, етики та регламенту.

Здійснюючи свою депутатську діяльність, я намагаюся акцентувати увагу не лише на своєму виборчому окрузі, але й на цілому ОТГ загалом. Тому, впродовж звітного періоду активно долучався до розробки проектів рішень, що напрацьовувалися постійною комісією. Разом з іншими депутатами міської ради, працював над вирішенням нагальних питань та проблем, що стосуються Балаклійської ОТГ. Серед них:

  1. Підготовка та направлення колективного звернення до Міністра охорони здоров’я Володимира Ляшка, Народного депутата України Олександра Літвінова та колишньої голови Харківської обласної адміністрації Айни Тимчук з проханням втрутитись у ситуацію з закриттям ковідного відділення Балаклійської клінічної багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, в якому під час перших хвиль пандемії лікувалися не лише жителі Балаклійщини, а й хворі з інших громад Харківської області та залишити Балаклійську клінічну багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування в переліку закладів, що надають допомогу пацієнтам з Covid-19.
  2. Також, ми зверталися до ТВО голови Харківської обласної адміністрації Олександра Скакуна, голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрія Алексєєва з проханням звернути увагу на незадовільний стан доріг на території Балаклійської ОТГ, зокрема ділянок «Шевелівка-Лозовенька», «Нурово-Гусарівка» та ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення Т-21-10 Шевченково – Балаклія – Первомайський – Кегичівка, що знаходиться на території Балаклійської територіальної громади від примикання з автомобільною дорогою загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський (на м. Ростов-на-Дону) до м. Балаклія, та посприяти у вирішенні питання проведення їхнього ремонту.

 

Основним напрямком депутатської діяльності вважаю виконання доручень виборців і допомога тим, хто її потребує. Тому кожної другої середи з 10:00 до 12:00 за адресою м. Балаклія, вул. Казмірука 11, другий поверх мною проводиться прийом громадян. За звітний період подано  3  депутатських звернення на виконання вимог мешканців та задоволення потреб громади.

В 2021 році брав участь в конкурсі «Бюджет участі (громадський бюджет) Балаклійської міської ради» з великим проєктом «Нове освітлення», який передбачав проведення заміни старого вуличного освітлення по вулиці Родинна та 172 Стрілецької дивізії. Ці вулиці густонаселені а на вулиці Родинна знаходиться «Дитячий Дім сімейного типу». Тому тут щоденно діти йдуть до школи. А зважаючи на жвавий рух транспорту та відсутність освітлення, існувала велика ймовірність надзвичайної події. Тому, я вважаю, якісне освітлення тут вкрай необхідним. Мій проєкт став одним з переможців, тому тепер мешканці цих вулиць можуть безпечно та з комфортом пересуватися тут навіть в темний час доби.

 

Починаючі з 2017 року разом з депутатом Балаклійської міської ради Ольгою Гречкіною щорічно організовували благодійні заходи до Дня Святого Миколая. Впродовж цих років свято проводилося спільно з депутатом обласної ради Людмилою Немикіною, та небайдужими підприємцями Балаклійщини. Однак, у 2020-2021 роках діяли карантинні обмежегння, через що провести свято ми не змогли. Тому спільно з депутатами Балаклійської міської ради Ольгою Гречкіною та Валерієм Поповим ми відвідали Балаклійський ДНЗ №8 компенсуючого типу Балаклійської міської ради та спільно з депутатами Харківської обласної ради Богданом Мальованим та Антоном Ніколаєнко відвідали  Балаклійський ДНЗ №7  комбінованого типу Балаклійської міської ради, де привітали дітлахів зі святом солодкими подарунками.

Також, спільно з депутатом Харківської обласної ради Людмилою Немикіною, депутатами Балаклійської міської ради Ольгою Гречкіною та Валерієм Поповим у грудні 2020 року проведено новорічне свято для дітей з особливими освітніми потребами та інвалідністю міста Балаклія на якому діточок з ГО «Чарівні діти» вітали Дід Мороз та Снігуронька.

  • Щороку намагаємося підтримувати малозабезпечених громадян міста Балаклія. Тому напередодні Великодня, разом з депутатом Балаклійської міської ради Ольгою Гречкіною та депутатом Харківської обласної ради Богданом Мальованим, ми придбали Великодні паски, які передали до Свято-Покровського храму м. Балаклія, храму Різдва Богородиці м. Балаклія, Свято-Успенького храму м. Балаклія та Служби у справах дітей Балаклійської міської ради.

  • Напередодні 9 травня разом з Ольгою Гречкіною ми привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни Балаклійської громади, вручивши їм подарунки, висловивши слова подяки та побажавши здоров’я, благодаті, мирного неба, віри та сили.

  • Однім з пріоритетів моєї роботи є підтримка спортивної молоді Балаклійшини. Тому разом з депутатом Балаклійської міської ради Ольгою Гречкіною ми придбали форму для вихованців футбольного гуртка КП БРР ДЮСОК «Вимпел».

  • Також ми регулярно підтримуємо вихованців ДЮСШ Балаклійської міської ради, що займаються пауерліфтингом та регулярно стають переможцями різноманітних Чемпіонатів, в тому числі й міжнародного рівня.

У своїй роботі керуюся принципами людяності, взаємоповаги та чесності. Вважаю, що  вміння слухати людей, розуміти їх турботи, мати сили і бажання їм допомагати – це головна життєва  істина. Підбиваючи підсумки звітного періоду, можу стверджувати, що активна і небайдужа участь кожного  мешканця у  житті громади  вестиме нас до нових і відчутних здобутків.