Поліція завершила досудове розслідування вбивства 6-річної дівчинки в Старому Салтові

Прокуратура направила до суду клопотання про застосування примусових заходів виховного характеру відносно малолітнього, причетного до вбивства шестирічної дівчини в смт Старий Салтів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 28 липня о 19:09 до чергової частини відділу поліції №1 Чугуївського районного управління ГУНП в Харківській області звернулася мати дівчини і повідомила, що її шестирічна дочка близько 18:00 під час прогулянки пішла з двору будинку, де гуляла з 13-річним сусідським хлопчиком і додому не повернулася.

На пошуки дівчинки були задіяні правоохоронні органи і громадськість. В ході проведення розшукових дій близько опівночі цього ж дня в покинутому приміщенні виявлено тіло шестирічної дівчинки з ознаками насильницької смерті.

Зараз завершено досудове розслідування, і обласною прокуратурою направлено до суду клопотання про застосування примусових заходів виховного характеру відносно 13-річного хлопця.

В прес-службі Нацполіціі розмістили інформації про завершення досудового розслідування, а також розповіли, що згідно експертизам над дівчинкою було скоєно сексуальне насильство. Однак через короткий час ця інформація була видалена.